Szakács állás Inárcson szállással at Vénusz 89 Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Szakács állás Inárcson szállással

Vénusz 89 Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Szakácsot keresünk az inárcsi Vénusz panzióba szállással!

Amit nyújtani tudunk:

• Hosszútávú bejelentett munka
  • Versenyképes fizetés nettó 1300-1500 Ft/óra tapasztalattól függően
  • Szállást díjmentesen biztosítunk
  • Jól felszerelt a’la carte rendszerű konyha, magyaros étlappal

Elvárások

• Szakmai végzettség
  • Munkájára és környezetére való igényesség
  • Precíz önálló munkavégzés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a birizdo.imre@gmail.com címre lehet vagy telefonon 0630/ 60 671 19 -es es számon!

Fizetés Nettó 1300 - 1500 HUF per Óra

Feladás dátuma 2018-11-12