Raktári munka Nyíregyházán B kategóriás jogosítvánnyal at Kódexfestő Könyvkereskedés Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Raktári munka Nyíregyházán B kategóriás jogosítvánnyal

Kódexfestő Könyvkereskedés Kft. helység: Nyíregyháza

Nyíregyházán B kategóriás jogosítvánnyal 1 fő férfi munkaerő jelentkezését várjuk 35 éves korig

Feladatkör:

• Raktárban való munka elvégzése, könyvek árazása ,pakolása, kisebb teherautóval szükség esetén áruk mozgatása

Előny a talpraesettség.

Munkakör nem igényel szakirányú végzettséget.

Nyíregyháziak előnyben az utazást a cég nem fizeti.

Fényképes Önéletrajzot a profimunkaero1@gmail.com címre kérnénk.

Aktuális álláshirdetések Kódexfestő Könyvkereskedés Kft.
Kínál Raktári munka Nyíregyházán univerzális személynek Ennél a cégnél: Kódexfestő Könyvkereskedés Kft. helység: Nyíregyháza 2017-10-03
Kínál Könnyű fizikai munka Nyíregyházán azonnali kezdéssel Ennél a cégnél: Kódexfestő Könyvkereskedés Kft. helység: Nyíregyháza 2018-03-21
Kínál Raktári munka Nyíregyházán 25 év alatti munkavállalóknak Ennél a cégnél: Kódexfestő Könyvkereskedés Kft. helység: Nyíregyháza 2018-06-11

Feladás dátuma 2018-11-13