Szépségtanácsadó munkakörbe kollégát keresek otthon végezhető munkára at Udvariné Balogh Brigitta Egyéni vállalkozó / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Szépségtanácsadó munkakörbe kollégát keresek otthon végezhető munkára

Udvariné Balogh Brigitta Egyéni vállalkozó helység: Nyíregyháza és környéke

Címkék: állás pénz fix otthoni munka jövedelmező oriflame

Keresem Új Üzlettársaimat szépségtanácsadói munkára!

Kismamák,gyes,gyed,suli,fő állás mellett egyaránt végezhető jövedelmező kiegészítőmunka!

Svéd természetes kozmetikumokkal foglalkozunk ahol fix.bevételünk van!

Minden eladott termék után FIX:20% és egyéb juttatások + rengeteg ajándék!

Tájékoztatót küldünk kötelezettség mentesen,ha jelzel emailon ide: udvarinebb@gmail.com

VAGY Regisztrálni azonnal is tudsz ITT: https://hu.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=386807

Feladás dátuma 2018-11-14