Gyerekfelvigyázást, idősek gondozását, takarítást vállalom nyíregyháza és környékén at Minya Katalin Álláskereső / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Gyerekfelvigyázást, idősek gondozását, takarítást vállalom nyíregyháza és környékén

Minya Katalin Álláskereső helység: Nyíregyháza és környéke

Munkájára igényes, megbízható, pontos, precíz, rugalmas, mobil fiatal nő gyerekfelvigyázását, idősek gondozását, házak, lakások, lépcsőházak takarítást vállalja Nyíregyházán.

Szexuális jellegű munka nem érdekel, ilyen jellegű ajánlatokkal ne is keressenek!

Elérhetőség:+36317867859

Feladás dátuma 2018-11-14