Idős gondozás és takarítói munkakörben állást keresek Nyíregyháza és környékén at Pozsar Mária / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Idős gondozás és takarítói munkakörben állást keresek Nyíregyháza és környékén

Pozsar Mária helység: Nyíregyháza és környéke

Szociális gondozó és szervezői végzettséggel B kategóriás jogosítvánnyal Idős gondozást, illetve több mint 5 éves takarítói tapasztalattal munkát keresek Nyíregyháza és vonzás körzetében.

Elérhetőség: Kissmarcsika@citromail.hu

Feladás dátuma 2018-11-15