Irodai munkát keresek Nyíregyházán és környékén at Juhász Andrea Álláskereső / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Irodai munkát keresek Nyíregyházán és környékén

Juhász Andrea Álláskereső helység: Nyíregyháza és környéke

Címkék: Nagykálló

21 éves, nagykállói lakos nő Irodai titkár (OKJ szám: 54 346 03) végzettséggel munkát keres Nyíregyházán és környékén.

Rólam röviden:

• Talpraesett, ambiciózus, precíz, nyugodt, gyors felfogású, rugalmas embernek vallom magam. Mindig nyitott vagyok új tudás megszerzésére, annak alkalmazására, önmagam fejlesztésére.
  • Angol alapfokú nyelvvizsgával és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezem.
  • Sajnos még a szakmában nemigen sikerült tapasztalatot szereznem, de ez remélem, hamarosan megváltozik.

Állandó és bejelentett munkát keresnék hosszú távra.

Ha felkeltettem az érdeklődését kérem az alábbi e-mail címen jelezzen nekem:

• andiih2112@gmail.com

Üdvözlettel