Kereskedelmi műszak vezető munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen at Nyír-Quadró Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Kereskedelmi műszak vezető munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen

Nyír-Quadró Kft. helység: Nyíregyháza

Kereskedelmi műszak vezető munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen.

A munkavégzés 8 órás teljes munkaidőben történik.

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

• Telefonon: a (30) 576-4241-es számon.

Aktuális álláshirdetések Nyír-Quadró Kft.
Kínál Bolti eladó, élelmiszereladó-pénztáros állás Nyíregyházán Ennél a cégnél: Nyír-Quadró Kft. helység: Nyíregyháza 2014-05-05
Kínál Nyíregyháza állás élelmiszer eladónak gyakorlattal Ennél a cégnél: Nyír-Quadró Kft. helység: Nyíregyháza 2015-01-19
Kínál Bolti eladó álláslehetőség Nyíregyházán szakképzettséggel Ennél a cégnél: Nyír-Quadró Kft. helység: Nyíregyháza 2016-10-27

Feladás dátuma 2018-11-20