Szerviztechnikus pozícióba kollégát keresünk Nyíregyháza és környékén at Kontroll24 Rendszertechnika Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Szerviztechnikus pozícióba kollégát keresünk Nyíregyháza és környékén

Kontroll24 Rendszertechnika Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

2010 óta működő, budapesti központú biztonságtechnikai cég

Szerviztechnikus
munkatársakat keres.

A cég fő tevékenységi köre: biztonságtechnikai kivitelezések, telepítések, javítások, karbantartások elvégzése.

Főbb feladatok:

• Tűzjelző rendszerek és biztonságtechnikai berendezések (riasztók, kamerarendszerek, beléptető rendszerek) karbantartása és javítása az ország egész területén
• Rendszerek telepítése, bővítése, hálózatépítés

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Műszaki jártasság, középfokú műszaki végzettség (villanyszerelő, – erős és/vagy gyengeáramú elektrotechnikus, elektronikai műszerész, híradástechnikai műszerész, műszerész), tűzvédelmi bizonyítványok megléte
• Tapasztalat gyengeáramú biztonságtechnikai rendszerek szervizelésében, kivitelezésében
• Megbízható, pontos munkavégzés
• Önálló munkavégző képesség,
• Számítógépes ismeretek,
• Nagyfokú rugalmasság,
• Utazási készség,
• Gyakorlatias szerelői készség,