Kereskedelmi munkatársat keresünk Nyíregyházán at Marketingshop Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Kereskedelmi munkatársat keresünk Nyíregyházán

Marketingshop Kft. helység: Nyíregyháza

Kereskedelmi munkatárs állás Nyíregyházán.

A Marketingshop Kft értékesítési területre kereskedelmi munkatársakat keres, telefonon történő értékesítésre.

Feladatok:

• Új és meglévő ügyfeleink részére gyógynövényes termékeink és vitaminjaink értékesítése ill. tájékoztatása, adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárás:

• jó kommunikáció,
  • empátia,
  • munkájára legyen igényes,
  • képes és hajlandó belső képzési rendszerünkben tanulni,
  • célratörő,
  • szorgalmas

Előny:

• értékesítési vagy kereskedelmi területen tapasztalat

Amit nyújtunk:

• hétköznapokon 6-8 órás munkaidő,
  • bejelentett munkaviszony,
  • belvárosi iroda,
  • karrier lehetőség,
  • versenyképes juttatások,
  • közös rendezvények,
  • hosszútávú munka

Jelentkezni a 06-70/639-3454 -es számon vagy a tothrenata@marketingshopkft.hu email címen.

Aktuális álláshirdetések Marketingshop Kft.
Kínál Telefonos értékesítői állás Nyíregyházán hosszú távú együttműködésre Ennél a cégnél: Marketingshop Kft. helység: Nyíregyháza 2014-12-11
Kínál Nyíregyházi call centerbe értékesítő álllás fix fizetéssel Ennél a cégnél: Marketingshop Kft. helység: Nyíregyháza 2015-09-22
Kínál Irodavezető pozícióba munkalehetőség Nyíregyházán Ennél a cégnél: Marketingshop Kft. helység: Nyíregyháza 2018-07-23
Kínál Termék menedzser pozícióba kollégákat keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: Marketingshop Kft. helység: Nyíregyháza 2018-09-03