Töltőállomás kezelő kollégát keresünk Nyíregyházán at Nyírség - Tank Bt. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Töltőállomás kezelő kollégát keresünk Nyíregyházán

Nyírség - Tank Bt. helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi töltőállomás felvételt hirdet kútkezelő munkakörbe (urak jelentkezését várjuk).

Motivált,szolgáltatást kedvelő, vevő orientált kollégák jelentkezését várjuk!

Kereskedelmi végzettség, illetve gyakorlat előnyt jelent.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk fényképes önéletrajzát a nyirsegtank.bt@gmail.com címre!

Aktuális álláshirdetések Nyírség - Tank Bt.
Kínál Töltőállomás kezelő munkatársat keresünk nyíregyházi töltőállomásra Ennél a cégnél: Nyírség - Tank Bt. helység: Nyíregyháza 2018-11-16

Feladás dátuma 2018-11-27