Érettségizett 38 éves férfi Nyíregyházán és környékén munkát keres at Zoltán Álláskereső / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Érettségizett 38 éves férfi Nyíregyházán és környékén munkát keres

Zoltán Álláskereső helység: Nyíregyháza és környéke

Érettségizett 38 éves férfi Nyíregyházán és környékén munkát keres!

- Érettségi – villamosgép-szerelő – számítástechnikai szoftverüzemeltető

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel, raktározási, anyagmozgatói és bolti eladói, árufeltöltői gyakorlattal is rendelkezem.
Gyári gépkezelés tartósítóipar, hűtőgépgyártás.
Minőségellenőri rutin és tapasztalatok.
Adminisztrációs, adatrögzítő gyakorlat. Csapatmunkában való aktív részvétel.
Szervező készség, irányítási tapasztalat.

Bejelentett nyíregyházi vagy környéki hosszútávú munkalehetőség érdekel!

Telefon: +3630/ 81 351 53

Fizetés Bruttó 180000 - 200000 HUF per Óra