Adminisztrációs munkát keresek Újfehértó-Nyíregyháza körzetében at Kristóf Klára / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Adminisztrációs munkát keresek Újfehértó-Nyíregyháza körzetében

Kristóf Klára helység: Újfehértó

Adminisztrációs munkát keresek, több éves gyakorlattal Újfehértó-Nyíregyháza körzetében.

Regisztrált munkanélküli vagyok.

Elérhetőség: kristofklara2014@gmail.com

Aktuális álláshirdetések Kristóf Klára
Keres Adminisztrációs, irodai munkát keresek Újfehértón több éves gyakorlattal Ennél a cégnél: Kristóf Klára helység: Újfehértó 2018-09-14