Árufeltöltő kollégát keresünk Nyíregyházán at Kelet-Sprint Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Árufeltöltő kollégát keresünk Nyíregyházán

Kelet-Sprint Kft. helység: Nyíregyháza

Munkatársat keresünk árufeltöltő pozícióba, azonnali kezdéssel!

Fényképes önéletrajzot a keletsprint@gmail.com e-mail címre kérjük!

Fizetés Bruttó 138000 - 138000 HUF per Hónap

Aktuális álláshirdetések Kelet-Sprint Kft.
Kínál Élelmiszer eladót felveszünk munkatapasztalattal Nyíregyháza Ennél a cégnél: Kelet-Sprint Kft. helység: Nyíregyháza 2015-06-11
Kínál Árubeszerző munka elsősorban pályakezdőknek Nyíregyházán Ennél a cégnél: Kelet-Sprint Kft. helység: Nyíregyháza 2015-10-27
Kínál Élelmiszerbolthoz árubeszerző munkatársat keresek Ennél a cégnél: Kelet-Sprint Kft. helység: Nyíregyháza 2016-09-22

Feladás dátuma 2018-11-28