Nyíregyházi töltőállomásra töltőállomás kezelő munkatársat keresünk at PM-PATMOSZ Bt. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Nyíregyházi töltőállomásra töltőállomás kezelő munkatársat keresünk

PM-PATMOSZ Bt. helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi töltőállomás felvételt hirdet töltőállomás kezelő munkakör betöltésére.

Kereskedelmi végzettség, illetve gyakorlat előnyt jelent.

Jelentkezni a pmpatmoszbt@gmail.com e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Aktuális álláshirdetések PM-PATMOSZ Bt.
Kínál Nyíregyházi töltőállomáson álláslehetőség töltőállomás kezelő munkakörben Ennél a cégnél: PM-PATMOSZ Bt. helység: Nyíregyháza 2018-10-27

Feladás dátuma 2018-11-29