Pultos állás Nyíregyházán gyakorlattal rendelkező munkavállalónak at Juhász Barbara Egyéni Vállalkozó / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Pultos állás Nyíregyházán gyakorlattal rendelkező munkavállalónak

Juhász Barbara Egyéni Vállalkozó helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi presszóba keresek gyakorlattal rendelkező pultos hölgyet.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a barbara.juhasz@citromail.hu e-mail címre vagy a 0630/ 23 660 77 – es telefonszámon.

Aktuális álláshirdetések Juhász Barbara Egyéni Vállalkozó
Kínál Nyíregyházán beugrós pultos munkatársat keresünk Ennél a cégnél: Juhász Barbara Egyéni vállalkozó helység: Nyíregyháza 2017-11-06
Kínál Nyíregyházi presszóba gyakorlott beugrós pultos munkatársat keresünk Ennél a cégnél: Juhász Barbara Egyéni vállalkozó helység: Nyíregyháza 2018-04-18
Kínál Nyíregyházi presszóba gyakorlattal rendelkező hölgy pultost keresek Ennél a cégnél: Juhász Barbara Egyéni vállalkozó helység: Nyíregyháza 2018-05-28