Sales asszisztensi álláslehetőség debreceni irodánkban angol nyelvtudással rendelkezőknek at Ozeki Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Sales asszisztensi álláslehetőség debreceni irodánkban angol nyelvtudással rendelkezőknek

Ozeki Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Címkék: kereskedelem értékesítés sales angol nyelv informatika

Debreceni irodánkba az írásbeli kommunikációt kiválóan ismerő és művelő, önálló feladatvégzésre képes munkatársat keresünk.
A foglalkoztatás napi 8 órás főállású munkaviszony keretében történik.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladat:

• Ügyfél kommunikációs anyagok írása
  • Termékismertetéssel kapcsolatos dokumentációk készítése az ügyfelek számára
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi ügyfelekkel magyar és angol nyelven

Elvárás:

• felsőfokú végzettség
  • felsőfokú angol nyelvtudás, mivel az anyagokat angol nyelven kell elkészíteni és az ügyfélkapcsolattartás is ezen a nyelven történik
  • kiváló kommunikáció írásban
  • szakmai informatikai ismeret a dokumentációk írásához

Amit biztosítunk:

• Kellemes munkakörnyezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Jelentkezni a job@ozeki.hu e-mail címre beküldött fényképes önéletrajzzal és a pozícióhoz kapcsolódó jelentkezési adatlap pontos kitöltésével lehet.

A jelentkezési adatlap a www.jobs.ozeki.hu oldalon található.

Kérjük, olvassa el alaposan a pozíciót bemutató oldalt, hogy a pozícióhoz kapcsolódó összes fontos információt megismerhesse, tájékozódhasson az Ozeki Kft.-ről, valamint a jelentkezés módját pontosan követni tudja és emiatt ne érje Önt hátrány a jelentkezés során.

Folyamatosan várjuk a jelentkezőket!

Aktuális álláshirdetések Ozeki Kft.
Kínál C#.net fejlesztői álláslehetőség Debrecenben felsőfokú szakirányú végzettségel Ennél a cégnél: Ozeki Kft. helység: Debrecen 2017-07-12

Feladás dátuma 2018-12-06