Kereskedelem, értékesítés

Bolti eladó-pénztáros állás Nyírpazonyban

Munkavégzés helye: Nyírpazony
Fizetés: Bruttó 185 - 0 / Hónap
2019. 01. 01. 13:27

Élelmiszer boltba eladó- pénztáros munkakörbe keresünk megbízható, dolgozni szerető, szorgalmas munkatársat.

Elvárások:

  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség
  • Pénztárgép kezelésében szerzett tapasztalat
  • Élelmiszerbolti eszközök használata ( mérleg, szeletelő)

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Nyitott, kommunikatív személyiség

Munkakör rövid leírása:

  • Élelmiszer boltban vendégek kiszolgálása,
  • Polcok áruval való feltöltése, élemiszerek ellenőrzése
  • Újonnan érkező áruk rendelésében, összegzésében való részvétel, alkalomadtán boltvezetői feladatok ellátása.

Továbbá:

  • Heti 1x termékek, kedvezmények, aktuálitások elküldése facebook csapatnak, előnyt jelent ha van hasonló területen szerzett tapasztalat, ezáltal akár a heti posztokat,kreatívok is kezelheti új munkatársunk.

Mit kínálunk?

  • Fiatalos és tapasztalt csapat
  • Barátságos légkör
  • Versenyképes fizetés, bejelentett munkaviszony
  • Magyar tulajdonú vállalkozás
  • Vállalkozói szemlélet mód elsajátítása