Pénzügyi ügyintéző, számlázó munkakörben álláslehetőség Nyíregyházán

Nyíregyházi papíripari termékeket gyártó cég pénzügyi ügyintéző munkakörben munkatársat keres.

Feladatok

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vevői számlák napi számlázása, kezelése, ellenőrzése, jóváírása
  • Szállítólevelek készítése, szállítólevelek-számlák párosítása
  • Számlázással, szállítással kapcsolatos vevői reklamációk kezelése, telefonos kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, pénzügyi osztállyal
  • Kintlévőségek egyeztetése
  • Postázás dokumentumainak előkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség, pénzügyi területen szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás / Középfokú nyelvvizsga /
  • Csapatban és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (számlázóprogram +MS office)

Előnyök

  • Pénzügyi, számviteli, számlázási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cég által nyújtott biztonságos háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!