Nyíregyházi Leporelló Papír szaküzletbe eladó kollégát keresünk

Nyír-Pen Író-, irodaszer és papíráru kereskedelmi Kft.
Nyíregyháza
Bruttó 326 000 Ft - 326 000 Ft / Hónap
2024. 01. 23.

Papír- írószerszaküzletbe keresünk eladó kolléganőt GYES-re készülő kolléganőnk pozíciójába.

Feladatok

  • A vásárlók színvonalas, segítőkész kiszolgálása,
  • gyors és pontos pénztári munka,
  • az árukészlet napi szintű kezelése, termékek kihelyezése,
  • eladótér rendben tartása, takarítása,

Elvárások

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • barátságos, mosolygós vagy és szívesen dolgozol emberek között,
  • jó kommunikációs készséggel bírsz,
  • fontos, hogy megbízható és pontos légy,
  • magadra és a környezetedre is igényes vagy,
  • szereted az írószereket,
  • kellően motivált vagy az új dolgok megismerésére,

Előnyök

Pályakezdőként is jelentkezhetsz, de az alkalmazásnál előnyt jelent, ha

  • rendelkezel kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalattal,
  • van papír-, írószer, - irodaszer termékismereted,
  • ismered a pénztárgép kezelését,
  • ismered a számítógép használatát,

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyet egy nagy múltú és fejlődő családi vállalkozásnál,
  • fiatalos csapat jó hangulatú munkavégzés,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!