Bérszámfejtő-tb ügyintéző,- könyvelő állás Nyíregyházán

Társaságunk Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyében található, nyíregyházi központú vállalkozás.

Termelő tevékenységet az alábbi területeken végzünk: növénytermesztés, sertéstenyésztés, tejhasznú szarvasmarha tenyésztés, kertészet.

Feladatok

  • teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakészen tartása
  • bérelszámolás, bérszámfejtés
  • munkavállalók beléptetése és kiléptetése, ehhez kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)
  • raktári készletek könyvelése, készletmozgások ellenőrzése
  • beérkező számlák bizonylatolása, ellenőrzése
  • szállítói számlák kontírozása, könyvelése
  • tárgyi eszközök könyvelése
  • kimenő számlák készítése
  • vevők-szállítói folyószámla egyeztetése, vezetése
  • időszak végi összesítések készítése
  • statisztikai jelentések elkészítése
  • házipénztár kezelése

Elvárások

  • minimum 2 év szakmai tapasztalat TB kifizetőhelyen
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • a munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • minimum 3 éves könyvelésben szerzett tapasztalat
  • megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil hátterű, biztos munkahely, barátságos légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!