Raktáros állás Nyíregyházán, B kategóriás jogosítvánnyal

Az ISS a világ egyik legnagyobb létesítménykezelési szolgáltatója, melyet a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon. Világszerte 350.000 munkavállalót foglalkoztatunk. Magyarországon 1991 óta vagyunk jelen. A magyarországi leányvállalatunk, az ISS International Hungary Kft, új munkatársat keres Nyíregyházára az alábbi pozícióba:

ANYAGMOZGATÓ RAKTÁROS

Állás típusa: Teljes munkaidő, folyamatos munkarend, váltott műszakban.

Feladatok

  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • Beérkező áruk raktárba mozgatása
  • Áruk mozgatása raktárak között
  • Áruk szállítása és mozgatása értékesítési pontok között
  • Raktárak és kapcsolódó területek rendben, tisztán tartása
  • Áruk szavatossági idejének ellenőrzése
  • Árumozgások dokumentálása (szállítólevél kiállítás)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szakirányú tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány, gépkocsivezetői tapasztalat
  • Rugalmasság (folyamatos munkarend, váltott műszak: 6:00 - 14:00, 14:00 -22:00)

Amit kínálunk

  • Teljes összegre bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Cafeteria
  • Dolgozói kedvezmény a partnercég termékeire
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos munkahely egy stabilan növekvő, nagymúltú multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!