Főkönyvelő állás Nyíregyházán felsőfokú gazdasági végzettséggel

Társaságunk Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyében található, nyíregyházi központú vállalkozás.

Termelő tevékenységet az alábbi területeken végzünk: növénytermesztés, sertéstenyésztés, tejhasznú szarvasmarha tenyésztés, kertészet.

Feladatok

  • Pénzügyi-számviteli terület teljes szakmai felügyelete
  • Számviteli területen dolgozó kollégák irányítása
  • Adóbevallások, havi zárások elkészítése, benyújtása
  • Éves zárások és beszámolók és egyéb adatszolgáltatások valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítése
  • Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés
  • Teljes körű adózással kapcsolatos ügyintézés, kapcsolattartás
  • Banki ügyek, utalások intézése
  • Adófolyószámla egyeztetése, ellenőrzése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Könyvelő munkakörben szerzett min 4-5 éves tapasztalat
  • MS Excel, Word, levelező programok magabiztos ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Szakma iránti elhivatottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil hátterű, biztos munkahely, barátságos légkör
  • Felelősségteljes munkakör
  • Céges mobiltelefon, laptop

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!