Raktáros - kiszállító munkatársat keresünk Nyíregyházára

Optical Kft.
Nyíregyháza
2024. 09. 06.

Csatlakozz a nyíregyházi OPTICAL Kft. csapatához még ma!

Kamion,- haszongépjármű- és busz alkatrészek, valamint kiegészítők kereskedelmével foglalkozunk 1994 óta, most csapatunk bővítéséhez új kollégát keresünk!

Feladatok

  • Az árukészlet pontos nyilvántartása
  • Bevételezés és raktári mozgások lebonyolítása
  • Csomagok összeállítása és kiszállítása

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Legalább 1 év raktáros tapasztalattal rendelkezel
  • Jártas vagy a gépjárművek vagy a műszaki alkatrészek világában
  • Precízen végzed a rád bízott feladatokat
  • Szívesen dolgozol csapatban
  • Fontos számodra a rendezett munkakörnyezet
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Amit kínálunk

  • Fizetés: Jelentkezéskor kérjük, tüntesd fel nettó bérigényed!
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza
  • Kezdés: akár azonnal!

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzod várjuk a "Jelentkezem" gombon keresztül.

Örömmel várjuk jelentkezésed, érdeklődésed!

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott