Álláslehetőségek, munkahelyek: Nyíregyháza

Vállalkozást indítanál Nyíregyházán? Vágj bele!

Napjainkban egyre többen próbálkoznak cégalapítással és Nyíregyházán is megnőtt a vállalkozók száma. Nézzük, mit kell tennünk ahhoz, hogy a saját lábunkra álljunk.

Hosszú távra tervezel Nyíregyházán? 3+1 tipp, hogyan építsd tudatosan a karriered!

A tudatos karriertervezés megalapozza a későbbi elhelyezkedést és mindig jól jön, ha egy lépéssel mások előtt járunk. Az önfejlesztés mellett legalább olyan fontos szempont az is, hogy milyen képet alkotunk magunkról a nyíregyházi munkáltatók szemében.

Közösségi iroda Nyíregyházán: az új évezred munkahelye

A közösségi iroda a 21. század munkahelye: szabad ki- és bejárás, rugalmas munkavégzés jellemzi amellett, hogy szociális életünk sem kerül veszélybe. A coworking során továbbá kapcsolatokat építhetünk és akár új szakmai sikereket érhetünk el.

Álláslehetőségek Nyíregyháza egyik legnagyobb munkáltatójánál

Nyíregyháza egyik legnagyobb foglalkoztatójaként a Lego Manufacturing Kft. több olyan állást és lehetőséget is kínál, mely akár komoly karrierutat jelenthet. A műszaki területek mellett elhelyezkedhetünk például a logisztikai vonalon is.