Élelmiszeripari betanított munkásnak állás Nyíregyházán általános iskolai végzettséggel at Origo Job Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Élelmiszeripari betanított munkásnak állás Nyíregyházán általános iskolai végzettséggel

Origo Job Kft. helység: Nyíregyháza

Címkék: Betanított munka konzervgyári munka

Konzervgyári munkára felvételt hirdetünk!

Nyíregyházi élelmiszeripari partnercégünk részére betanított munkavállalókat keresünk!

• Bejelentett munkaviszony
  • 3 műszakos munkarend

Feltétel:

• 8 általános végzettség
  • 1 éven belüli tüdőszűrő megléte
  • monotónia tűrés
  • pontosság, megbízhatóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét várjuk jelentkezését az allas@origojob.hu e-mail címre, konzervgyári munka megjelöléssel, személyesen Nyíregyházán, a Toldi utca 52. szám alatt!

Feladás dátuma 2017-06-13
Megtekintve: 2064 alkalommal