Konyhai kisegítőt keresünk Nyíregyháza belvárosi éttermébe at Kelet-Gastro / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Konyhai kisegítőt keresünk Nyíregyháza belvárosi éttermébe

Kelet-Gastro helység: Nyíregyháza

Címkék: konyhai kisegítő állás nyírgyháza

Konyhai kisegítőt keresünk Nyíregyháza belvárosi éttermébe.

Amit biztosítunk:

• Hosszútávú munkalehetőség, egy 18 éves stabil múltú cégnél.
  • Fiatal lendületes csapat
  • Jó hangulat
  • Megbízható Cég
  • Versenyképes Fizetés
  • Megbecsülés
  • Szakmai előrejutási lehetőség
  • Fiatalos, lendületes légkör

Érdeklődni gabi@chloenewyorkban.hu email címen, vagy a +36 30/ 377 11 44-es telefonszámon.

Aktuális álláshirdetések Kelet-Gastro
Kínál Kelet-Gastro Kft. kézilányt keres nyíregyházi étterembe Ennél a cégnél: Kelet-Gastro Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2016-07-21
Kínál Konyhai kisegítőt keresünk részmunkaidőbe Ennél a cégnél: Kelet-Gastro Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2016-11-18
Kínál Konyhai kisegítőt keresünk Nyíregyháza belvárosi éttermébe, 6 órába Ennél a cégnél: Kelet-Gastro Kft. helység: Nyíregyháza 2017-01-25