Irodai asszisztens pozícióban munkát keresek Nyíregyházán at Nagy Brigitta / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Irodai asszisztens pozícióban munkát keresek Nyíregyházán

Nagy Brigitta helység: Nyíregyháza

Irodai munkát keresek 8 órába Nyíregyházán.

Végzettségeim:

• irodai asszisztens és érettségi

Elérhetőség:

• nagy.brigitta0710@gmail.com

Aktuális álláshirdetések Nagy Brigitta
Keres Irodai adminisztrátori munka érdekel Nyíregyházán Ennél a cégnél: Nagy Brigitta helység: Nyíregyháza 2015-06-13
Keres Nyíregyházán keresek irodai munkát Ennél a cégnél: Nagy Brigitta helység: Nyíregyháza 2016-11-27

Feladás dátuma 2017-09-13