Nyíregyházi unkájára igényes szakember házfelújítást vállal at Kantár László / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Nyíregyházi unkájára igényes szakember házfelújítást vállal

Kantár László helység: Nyíregyháza

Munkájára igényes szakember (füst és ital mentes) munkát vállal: festés, burkolás, kőmüves munkák , parkettázás, laminált burkolatok rakása, teljeskörű lakásfelújítás számlaképesen.

Kantár László
Tel:* 06-30 873 0947* , 06-20 552 1138

Ár megegyezés szerint.

Hívjon bizalommal.