Debreceni székhelyű vállalat területi képviselő kollégát keres Nyíregyházán at Liza Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Debreceni székhelyű vállalat területi képviselő kollégát keres Nyíregyházán

Liza Kft. helység: Nyíregyháza

Sokéves múlttal rendelkező debreceni székhelyű élelmiszeripari gyártó és kereskedelmi vállalat keresi új munkatársát:Területi képviselő (slepptúrás áruterítés) munkakörbe. Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő cég lendületes csapatának tagja lenni, akkor Önt keressük.

Amit kínálunk:
• hosszú távú megbízható munkalehetőség
• versenyképes fizetés és értékesítési jutalék
• modern munkaeszközök (Ford Transit kisteherautó, mobiltelefon, notebook)

Feladat:
• a cég saját termékeinek értékesítése és kiszállítása Nyíregyházán és környékén
• kapcsolattartás a meglévő partnerekkel (kis- és nagykereskedők)
• partnerek rendszeres látogatása
• slepptúrás áruterítés
• a munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
• legalább középfokú végzettség (érettségi)