Építőipar, építészet

Művezető állás Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei munkavégzéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nyíregyháza és környéke
2018. 03. 22. 09:08

Út- és parképítéssel foglalkozó 20 éve működő nyíregyházi cég többségében Hajdú-Bihar illetve Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei munkavégzésre az alábbi pozícióra keresi munkatársait:

Művezető

Feladatok:

  • szintezés, kitűzés
  • brigád napi munkájának irányítása, szükség esetén aktív részvétel a munkában
  • munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • műszaki rajz olvasásában szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • min. 3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • kőműves végzettség
  • gépkezelői jogosítvány, gépkezelői tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • stabil cég
  • egész évben bejelentett munkavégzés

Fizetés 250.000.-Ft-tól megegyezés szerint.

Jelentkezés a 06-30-985-2827 -es telefonszámon munkanapokon 8-17 óra között, vagy a zoltan.koles@kolesparkepites.hu email címen.