Fejlesztő laboráns munka Nagycserkeszen, középfokú végzettséggel at HungaroChemicals Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Fejlesztő laboráns munka Nagycserkeszen, középfokú végzettséggel

HungaroChemicals Kft. helység: Nagycserkesz

Laboráns munkatársat keresünk vegyipari cég fejlesztő laborjába.

Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk.

Feladatok:

• kísérleti receptúrák összemérése, vizsgálata;
  • megfelelő receptúrák átdolgozása, vizsgálata;
  • bizonylatok kitöltése, vezetése;
  • bejövő alapanyagok vizsgálata;

Elvárások:

• középfokú végzettség,
  • precizitás, pontosság, terhelhetőség.
  • számítógépes ismeretek, táblázatkezelés.

Előny:

• vegyésztechnikusi végzettség
  • vegyipari tapasztalat.

A munkaidő egy műszakos munkarend 8:00-16:30 hétköznapokon.

Munkavégzés helye: 4445 Nagycserkesz – Halmosbokor

A munkába járás megoldható Nyíregyházáról és Tiszavasváriból!

Jelentkezni lehet e-mailen: ivanpalivett@hunchem.hu

Aktuális álláshirdetések HungaroChemicals Kft.
Kínál Műszaki munkatársat keresünk Nyíregyháza vonzáskörzetében Ennél a cégnél: HungaroChemicals Kft. helység: Nyíregyháza 2017-02-21
Kínál Gyártó munkakörben állás Nagycserkesz településen Ennél a cégnél: HungaroChemicals Kft. helység: Nagycserkesz 2017-06-07
Kínál Raktáros munkatárs középfokú végzettséggel Nagycserkesz Ennél a cégnél: HungaroChemicals Kft. helység: Nagycserkesz 2017-07-12
Kínál Mérlegképes könyvelő állás Nagycserkeszen szakirányú végzettséggel Ennél a cégnél: HungaroChemicals Kft. helység: Nagycserkesz 2017-07-26