Pultos kiszolgáló munka Nyíregyházán teljes,- és részmunkaidőben at Szász Halsütő Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Pultos kiszolgáló munka Nyíregyházán teljes,- és részmunkaidőben

Szász Halsütő Kft. helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi Keszegsütőbe pultos kiszolgáló munkakörbe keresünk alkalmazottat teljes, és részmunkaidőbe egyaránt.

Kiemelt bérezéssel rugalmas munkabeosztás, azonnali kezdéssel.

Jelentkezni a 0630/ 82 195 88 -as telefonszámon vagy a keszegsutonyiregyhaza@gmail.com címen kérném.

Aktuális álláshirdetések Szász Halsütő Kft.
Kínál Pultos - kiszolgáló munka Nyíregyházán önmagára és munkájára igényes munkavállalónak Ennél a cégnél: Szász Halsütő Kft. helység: Nyíregyháza 2018-02-20

Feladás dátuma 2018-05-11

Kiemelt álláslehetőség Nyíregyházán: Online értékesítő és kapcsolattartó