Csomagológép-kezelő, címkéző állás Nyíregyháza-Oros-i telephelyen at Sempa Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Csomagológép-kezelő, címkéző állás Nyíregyháza-Oros-i telephelyen

Sempa Kft. helység: Nyíregyháza-Oros

Papíripari termékek gyártásával foglalkozó cég Nyíregyháza-Oros-i telephelyére keres 3 műszakos munkarendben csomagológép-kezelő és címkéző munkatársakat.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a sempa.office@t-online.hu email címen lehet.

Feladás dátuma 2018-06-28