Mezőgazdasági gépszerelő álláslehetőség Nyíregyházán at Kelet-Agro Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Mezőgazdasági gépszerelő álláslehetőség Nyíregyházán

Kelet-Agro Kft. helység: Nyíregyháza

Címkék: gépszerelő szerelő mezőgazdasági munkagép traktor autószerelő

Mezőgazdasági erő- és munkagépek javítására és szervizelésére, nyíregyházi telephelyre munkaerőt keresünk.

Munkavégzés helye: Kelet-Agro Kft., 4400 Nyíregyháza Tokaji út 4/B.

Bérezés: megegyezés szerint, munkatapasztalat alapján.

Jelentkezés személyesen a fent említett címen, Molnár József szervizvezetőnél.

Aktuális álláshirdetések Kelet-Agro Kft.
Kínál Autókozmetikai feladatokra munkatársat keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: Kelet-Agro Kft. helység: Nyíregyháza 2015-09-14
Kínál Karosszérialakatos munkatársat keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: Kelet-Agro Kft. helység: Nyíregyháza 2015-09-14
Kínál Járműfényezés előkészítő munkatársat keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: Kelet-Agro Kft. helység: Nyíregyháza 2015-09-14
Kínál Bolti eladónak állás Nyíregyházán versenyképes jövedelemmel Ennél a cégnél: Kelet-Agro Kft. helység: Nyíregyháza 2016-07-31