Szakmunka

Hegesztő, lakatos szakmunkásnak álláslehetőség Nyíregyházán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2018. 10. 09. 15:52

Mezőgazdasági munkagépek gyártásához önálló munkavégzésre képes, CO hegesztési tapasztalattal lakatos szakembert keresünk.

Feladatok:

  • Mezőgazdasági gépek, gépalkatrészek gyártása, javítása, átalakítása.
  • Mezőgazdasági gépek összeszerelése

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • műszaki rajzok önálló értelmezése
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, önállóság

Munkavégzés helye:

  • Kelet Agro Kft. , 4400, Nyíregyháza, Derkovits utca 132-136 Vállalkozói park

Bérezés: Megegyezés szerint, munkatapasztalat alapján

1-2 év munkatapasztalat szükséges, de pálya kezdők jelentkezését várjuk!

Az önéletrajzokat a hirdetésben lévő e-mail címre várjuk: palagyi.tamas@keletagro.hu

Bővebb felvilágosítást a +3630/650-0616 -os telefonszámon tudunk adni.