Értékesítő munkatársat keresünk Nyíregyháza és környékén at Hello Tourist / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Értékesítő munkatársat keresünk Nyíregyháza és környékén

Hello Tourist helység: Nyíregyháza és környéke

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK DINAMIKUSAN NÖVEKVŐ TURISZTIKAI MÉDIÁNKHOZ!

Ha szeretsz utazni, emberekkel találkozni, programokra járni, üzletet kötni és mindezzel pénzt keresni, akkor csatlakozz hozzánk!

Megnövekedett feladataink elvégzéséhez olyan személyek jelentkezését várjuk, akik nem ijednek meg a kihívásoktól, szorgalmasak a munkában és szenvedélyesen szeretik a turizmust!

Elvárásaink:

• jó megjelenés
  • jó kommunikációs készség
  • bátorság
  • kitartás
  • szorgalom
  • rátermettség

Ha ezek bármelyike hiányzik, kérünk, ne jelentkezz!

Amit kínálunk:

• hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelkedő bérezés
  • költségtérítés
  • fejlődési lehetőség

Kizárólag Debrecen és Nyíregyháza területéről!

Jelentkezni az info@hello-tourist.hu email címen lehet.

A tárgy rovatba kérjük beírni: Álláspályázat

Feladás dátuma 2018-10-16