Nyíregyházi világítástechnikai üzletbe eladót-kereskedőt keresünk at HOLUX Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Nyíregyházi világítástechnikai üzletbe eladót-kereskedőt keresünk

HOLUX Kft. helység: Nyíregyháza

Címkék: világítás villamosság villágítástechnika

Világítással és villamossággal foglalkozó üzlet keres, villanyszereléshez értő, szakképzett, értékesítési kollégát.

Elvárások:
• szakirányú végzettség
• megbízhatóság
• pontos precíz munkavégzés
• alapvető számítógépes ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség
• Munkavégzés helye: 4400 Nyíregyháza, Debreceni út 91/a.

Jelentkezés:
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el a hoso@holux.hu email címre.

Aktuális álláshirdetések HOLUX Kft.
Kínál Nyíregyházi világítástechnikai üzletbe, eladó-kereskedő kollégát keresünk Ennél a cégnél: Holux Kft. helység: Nyíregyháza 2017-05-04
Kínál Nyíregyházi területi képviselő munkatársat keresünk teljes munkaidőbe Ennél a cégnél: HOLUX Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2018-02-07
Kínál Nyíregyházi területi képviselőnek munkalehetőség Ennél a cégnél: HOLUX Kft. helység: Nyíregyháza 2018-06-13

Feladás dátuma 2018-10-30