Gyártás, termelés

Szúrópróba ellenőr álláslehetőség Nyírbátorban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nyírbátor
2018. 10. 31. 14:06

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Szúrópróba ellenőr

Feladatok:
• A minőségirányítási rendszerben előírt ellenőrzések, feladatok végrehajtása
• Nagymértékű selejtképződés esetén azonnali jelzés az adott műszak QM felelősének
• A hibás, nem megfelelő termékek kezelése, gondoskodás a szükséges azonnali intézkedésről, hatékony bevezetésről és folyamatos ellenőrzésről
• A hibás, nem megfelelő termékek állandó felügyelet alatt tartása, könyveltetése és a zárolt területekre történő bemozgatása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Műszaki területen szerzett tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
• 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:
• Műszaki ismeretek
• Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Multinacionális cég stabil háttérrel
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fiatalos, lendületes csapat
• Fejlődési, előrelépési lehetőség
• Műszakokhoz igazodó céges buszjáratok a környező településekről

Munkavégzés helye:
• Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát

„Szúrópróba ellenőr” jeligével az alábbi e-mail címre:
allas09@miljob.hu
További információ:+36 30/576-3334