Telefonos operátor kollégákat keresünk Nyíregyháza és környékén at Bio-E-Ssence Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Telefonos operátor kollégákat keresünk Nyíregyháza és környékén

Bio-E-Ssence Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTÉS

Ha nem idegenkedsz tőle, gyere és tedd magad próbára!

Mindenki hallott már rémhírekről, melyeket telefonos cégekről terjesztenek:

Jutalékos rendszer, ki nem fizetett munkabér, követhetetlen bérszámfejtés, hétvégi munka, kötelező csapatépítés, reggeli agyzsibbasztás, rosszullét, gyomorgörcs… sorolhatnánk!

A jó hírünk az, hogy LEHET MÁSKÉPP IS DOLGOZNI!

Egyre keresettebb és népszerűbb prémium termékeink bemutatására és értékesítésére keresünk olyan kollégákat, akik szeretnének sikeresek és elégedettek lenni, és ezért mindent meg is tesznek.

Miért szeretnek nálunk dolgozni a többiek?

Mert végre kiszámítható anyagi biztonságban élnek. Fix fizetésük van!

Mióta nálunk dolgoznak sok dolog megoldódott az életükben. Nyugodtabbak lettek, felújították a házukat, végre eljutottak nyaralni, lecserélték a bútoraikat vagy munkanélküli helyett aktív dolgozóként mentek nyugdíjba.

Nyíregyháza belvárosában dolgoznak számítógéppel, hosszú ebédidővel, így akár hivatalos ügyeiket is el tudják intézni napközben.

Hétfőtől – péntekig dolgoznak napi max. 7 órát, a hétvége a pihenésé, a családé.

Mert a teljesítményt fizetésemeléssel jutalmazzuk. Van, aki nettó 180.000 Ft-ot is hazavisz.

Mert van fizetett szabadság, táppénz.

Mert mindenkit támogatunk a tanulásban, önfejlesztésben, céljai elérésében.

Mit kell ezért megtenned?

Reggel 7:45-től 15:30-ig be kell jönnöd az irodába dolgozni.

Vállalnod kell a 3 hónapos próbaidőt, amire a 6 órás minimálbért mindenképp megkapod! De ha ügyes vagy, akkor lerövidítjük a próbaidőt, és hamarabb áttérünk a végleges státuszra.

Meg kell tanulnod, hogyan állj szóba az ügyféllel, milyen termékeink vannak és miért különlegesek ezek. Ne aggódj, minden segítséget megadunk hozzá!

Ha érzed magadban a megfelelő kitartást, szeretsz telefonálni és segíteni másokon, akkor nálunk a helyed.

Akard a sikert! Légy bátor, vágj bele, hiszen nincs veszíteni valód.

Jelentkezés e-mailben a bioessence.kft@gmail.com címen vagy telefonon 0*6-42-512-212.*

Keresd Mártonné Timit!

Aktuális álláshirdetések Bio-E-Ssence Kft.
Kínál Telefonos operátor munkakörbe kollégát keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: BIO-E-SSENCE Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2017-09-29
Kínál Munkalehetőség telefonos operátor pozícióban Nyíregyházán Ennél a cégnél: BIO-E-SSENCE Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2018-01-22
Kínál Telefonos operátor pozícióba munkalehetőség Nyíregyházán Ennél a cégnél: BIO-E-SSENCE Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2018-03-05
Kínál Telefonos operátor pozícióba munkavállalót keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: BIO-E-SSENCE Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2018-04-16