Informatikus és szakigazgatási agrármérnök végzettséggel munkát keresek at Máté / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Informatikus és szakigazgatási agrármérnök végzettséggel munkát keresek

Máté helység: Nyíregyháza

Címkék: Nyíregyháza

24 éves, pályakezdő férfi, felsőfokú Informatikus és Szakigazgatási Agrármérnök végzettséggel munkát keres.

Kizárólag teljes munkaidős állás érdekel.

Minden információ és a kapcsolatfelvételhez szükséges adat megtalálható az önéletrajzomban!

Email: matekato@gmail.com

Aktuális álláshirdetések Máté
Kínál Szakmai tapasztalattal szakácsnak állás Nagykállón Ennél a cégnél: Matex Product Kft. helység: Nagykálló 2013-10-03
Kínál Állás Nyíregyháza környékén tehergépkocsi-vezető, kamionsofőrnek Ennél a cégnél: Mátészalkai Szerelvénygyártó Kft. helység: Mátészalka 2014-09-17