Pultfeltöltő, árufeltöltő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen at ÚJ-BA Hungária Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Pultfeltöltő, árufeltöltő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen

ÚJ-BA Hungária Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. helység: Nyíregyháza

Pultfeltöltő, árufeltöltő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen.

A munkavégzés 8 órás teljes munkaidőben történik.

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

• Telefonon: a (30) 528-8160-as számon.
  • Személyesen: a 4400 Nyíregyháza, Tünde u. 7. címen.

Feladás dátuma 2018-11-20