Gépjármű- és motorkarbantartó, -javító munkakörben nyíregyházi cégnél álláslehetőség at Szacsa-Trade Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Gépjármű- és motorkarbantartó, -javító munkakörben nyíregyházi cégnél álláslehetőség

Szacsa-Trade Kft. helység: Nyíregyháza

Gépjármű- és motorkarbantartó, -javító pozíció betöltésére, teljes munkaidős foglalkoztatásban, középfokú végzettséggel nyíregyházi cég állást kínál.

Jelentkezni Foglalkoztatónál: 4400 Nyíregyháza, Család u. 156/C. Személyesen a helyszínen a telepen.

Feladás dátuma 2018-11-30