Takarító munkalehetőséget keresek Nyíregyháza és környékén at Szilágyi Kitti / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Takarító munkalehetőséget keresek Nyíregyháza és környékén

Szilágyi Kitti helység: Nyíregyháza és környéke

Nyíregyházán és Sóstófürdőn keresek részmunkaidős takarító állást, illetve magánházak takarítását vállalom hétköznap reggel 8-tól délután 2-ig esti tagozatos tanulmányaim mellé (apoló).

Elérhetőség: szilagyi92@freemail.hu

Feladás dátuma 2018-12-04