Házvezetőnőt keresek tapasztalattal és ajánlással napi 4 órában at Tarcsa Mónika Magánszemély / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Házvezetőnőt keresek tapasztalattal és ajánlással napi 4 órában

Tarcsa Mónika Magánszemély helység: Nyíregyháza

Tapasztalattal és ajánlással rendelkező házvezetőnőt keresek.

Olyan munkájára igényes hölgy jelentkezését várom, aki napi 4 órában vállalja a bejárónői feladatok ellátását.

Jelentkezni önéletrajzzal a moni.tarcsa@gmail.com email címen lehetséges.

Feladás dátuma 2018-12-04